27 Ekim 2016

Trendyol.com Satılan Ama Teslim Edilmeyen Ürün.

Trendyol'un düzenli bir müşterisi (idim) yim. Son 2 yılda 4500 TL'ye yakın alışveriş yaptım, sanırım yolu ayırmanın vakti geldi. Sipariş ettiğim 4 parça üründen önce birini iptal ettiler. Uzunca bir süre kalan 3 ürünün de teslimatı yapılmadı (Sipariş tarihi:3 Ekim, şikayet tarihi:26 Ekim). Fakat iptal edilen ürün tekrar ve daha yüksek bir fiyatla ekim ayının son haftasında tekrar satışa sunuldu.

Hem 1 ürün iptal ediliyor, hem de diğer ürünler teslim edilmediği halde iptal edilen ürün tekrar satışa sunuluyor. Ayrıca gönderilmeyen ürünlerin geri ödemesi an itibarı ile yapılmadı. Ben iptal edilen ürünle birlikte diğer ürünlerin de teslimatını beklerdim. Ama çok beklerim galiba!

Halit 506 Okunma

Cevaplar

 • Halit 01 Kasım 2016

  Nihayet dualarım ve aşırı ısrarcı çabalarım sonuç verdi, Bugün sipariş iptali gerçekleşmiş. Adeta Bugün yeniden doğdum;)

 • Halit 31 Ekim 2016

  Düzenli bir şekilde devam ediyoruz. Hala sonuç yok

 • Halit 29 Ekim 2016

  Aynen devam, bugün de aradım yine sonuç yok... ... .

 • Halit 28 Ekim 2016

  Bugün de bir numara yok, bu şikayeti okuyanlar, bu adamlara bulaşmayın

 • Halit 27 Ekim 2016

  Durmak yok mücadeleye devam, bugün de herhangi bir sonuç alamadım. Arandığım yazılmış fakat herhangi bir arama (cevapsız da dahil) olmadı.

 • Trendyol.com Temsilcisi27 Ekim 2016

  Değerli Üyemiz Şikayetiniz hakkında görüşülmek istenmiştir. Sistemimizdeki ve www.sikayetvar.com sitesi üzerinde bulunan iletişim bilgilerinizden ulaşılamamıştır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

 • Trendyol.com Temsilcisi27 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Siparişleriniz ve sitemizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön