17 Eylül 2015

Trendyol.com Sahte Ürün Gönderdi!

Trendyol.com'dan aldığım Lacoste marka ayakkabı elime geçtiğinde ürünün malzemesinin çok kalitesiz olduğunu gördüm. Lacoste'un kendi mağazasındaki aynı ürünle karşılaştırınca Trendyol ürününün sahte olduğunu fark ettim. Ürünün renginde ton farkı, iç malzeme farkı ve hatta amblemin yeri bile farklıydı.

Durumu Trendyol'a bildirdiğimde iade süresi geçti diyerek geçiştirdiler. Resme bakarsanız nasıl sahte ürün satışı yapıldığını görebilirsiniz. Tabi ki iade alana kadar durumu ilerleteceğim.

Çiğdem 605 Okunma

Cevaplar

  • Çiğdem24 Kasım 2015

    Hangi bilgi paylaşımından bahsediyorsunuz? Arayıp aynı şeyleri tekrar edince sorun çözümülmüş mü oluyor? Sen hala sahte ayakkabıyı millete yedirmeye çalışıyosun, başka bir şey değilsin. Hizmet kalitesi diyor hala:)

  • Çiğdem20 Eylül 2015

    Sahte ürünü yolladık geri de almıyoruz anlayışınızdan dolayı teşekkür ederiz. Rezil bi firma. Bu şikayet üzerine telefonla arayanın ses tonu çok enteresandı, niyre şikayet yazdın der gibi sinirli ve gergin. Sonuç olarak biraz daha zırvalama başka bir şey yok. Bu firmayı kullanmayın kesinlikle.

  • Trendyol.com Temsilcisi17 Eylül 2015

    Sayın Çiğdem B'nin şikayeti hakkında; Üyemizin şikayeti incelenerek irtibat telefonundan yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanmıştır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön