Trendyol.com Sahte Ürün Gönderdi!

Çiğdem A. |

Trendyol.com'dan aldığım Lacoste marka ayakkabı elime geçtiğinde ürünün malzemesinin çok kalitesiz olduğunu gördüm. Lacoste'un kendi mağazasındaki aynı ürünle karşılaştırınca Trendyol ürününün sahte olduğunu fark ettim. Ürünün renginde ton farkı, iç malzeme farkı ve hatta amblemin yeri bile farklıydı.

Durumu Trendyol'a bildirdiğimde iade süresi geçti diyerek geçiştirdiler. Resme bakarsanız nasıl sahte ürün satışı yapıldığını görebilirsiniz. Tabi ki iade alana kadar durumu ilerleteceğim.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çiğdem A.
  24 Kasım
  17:58

  Hangi bilgi paylaşımından bahsediyorsunuz? Arayıp aynı şeyleri tekrar edince sorun çözümülmüş mü oluyor? Sen hala sahte ayakkabıyı millete yedirmeye çalışıyosun, başka bir şey değilsin.
  Hizmet kalitesi diyor hala:)

 • Çiğdem A.
  20 Eylül
  12:02

  Sahte ürünü yolladık geri de almıyoruz anlayışınızdan dolayı teşekkür ederiz. Rezil bi firma. Bu şikayet üzerine telefonla arayanın ses tonu çok enteresandı, niyre şikayet yazdın der gibi sinirli ve gergin. Sonuç olarak biraz daha zırvalama başka bir şey yok. Bu firmayı kullanmayın kesinlikle.

 • 17 Eylül
  15:34

  Sayın Çiğdem B'nin şikayeti hakkında;

  Üyemizin şikayeti incelenerek irtibat telefonundan yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanmıştır.

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.
  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  Müşteri Hizmetleri Departmanı
  E-mail : destek@trendyol.com
  Tel : 0212 3310200