21 Mart 2013

Trendyol.com Pirerre Cardin Ayakkabı Aldım 10 Gün Sonra Tabanı Tamamen Yırtıldı!

Eylül ayında adı geçen siteden Pierre Cardin marka ayakkabı aldım. Ürün 150 tl idi. Ürün 10 gün önce bir tanesinin tabanı tamamen ayrıldı. An itibariyle ürünün incelenmesi için mail attım. Bana 30 gün iade süresi var dediler. Aynı ürünü mağazadan almış olsam koskocaman Pierre Cardin bu cevabı vermezdi eminim.

Trendyol şunu demek istiyor: "Ürünü alın 150 değil 500 tl de vermiş olsanız, 31. gün bir sorun olursa atın çöpe gitsin." Mahalle kunduracısından ayakkabı alsam onlar bile ürünlerine sahip çıkarlardı. Kaldı ki; e-ticaret yapan başka firmalardan daha önce 1. derece yakınlarım, üründen kaynaklı hata meydana gelince inanılmaz ilgi gördüler. Bana ürünü çöpe atın dediler resmen. Attıkları mailler şahittir.

Tuncay 241 Okunma

Cevaplar

  • Tuncay21 Mart 2013

    Bilgi verdiniz demek? 150 tl'ye alınmış bir ayakkabıyı böyle sahipsiz bırakmanın adı bilgi vermek oluyor demek!Sizin müşteri memnuniyetinden falan anladığınız yok.Aynı ayakkabıyı mağazadan almış olsaydım pervane olurlardı etrafımda.e-ticaret yapan başka sitelerden alış veriş yapan dostlarımızın ürünleriyle de aradan 1 yıl gibi uzun süre geçmesine rağmen ilgilendiler.Benden trendyol çalışanlarına harçlık olsun 150 tl.Sizden bir daha alış veriş yapmak ya da yaptırmak mı?Tövbeler tövbesi.Kendimi geçtim ama yakınımdan çok insan kaybettiğinizden hiç şüpheniz olmasın.Mahalle kundurucası Ahmet amca bile ürününe sahip çıkardı.Ayıp gerçekten!!!

  • Trendyol.com Temsilcisi21 Mart 2013

    Sayın Tuncay K.'ın şikayeti hakkında; Müşterimize almış olduğu ürün hakkında iade ve garanti koşulları görüşülerek gerekli bilgi aktarılmıştır. Trendyol hakkındaki soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön