Trendyol.com Olmayan Siparişin Gelmesi.

Hanife E. |

Daha önceki şikayetim sonrasında firmadan bir bayan beni aradı, konuyu anlattım, oldukça ilgilendi ancak sorunu çözemedik. Konuşma esnasında ilgili e-posta adresime ait herhangi bir siparişimin görülmediğini belirtti. Fakat olmayan sipariş geçen gün evime getirildi MNG Kargo ile. Şaşırdım, çünkü firmayla yaptığım konuşma sonrasında dalgınlığım sonucu yanlış anlamış ve sipariş vermemiş olabileceğim kanaatine varmıştım. Artı sitede 39.99 lira olan ürünün faturasında birim fiyat 43.69, genel toplam ise 55.18 lira idi.

Yine o gün firmayı arayarak durumu anlatmaya çalıştım sanırım beceremedim, çünkü genç arkadaş, bir iki cümleden sonra, ben "sizi duyuyorum" dediğim halde, "sesim geliyor mu? " diyerek telefonu resmen kapattı. Neyse, ardından ürünü firmaya iade ettim. (7 Nisan) . Henüz ne e-posta adresime kargonun ulaştığına dair, ne de ürünün onlara ulaştığına dair bir bildirim gelmedi.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Ürün Fiyat-Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hanife E.
  11 Nisan
  19:19

  Bu sabah tarafınızdan telefonla ulaşılmak istendiğim doğru. Fakat o esnada derste olduğum için cevaplayamadım. Takdir edersiniz ki telefon başında aranmak için bekleyemeyiz biz tüketici olarak, bankada okulda, hastanede ve adliyede işlerimiz olabiliyor.
  Fakat sizin asıl işiniz bu değil mi; satış&müşteri memnuniyeti. O yüzden gün içinde en az bir kere daha arayabilirdiniz diye düşünüyorum. Artı ben ilk fırsatta ve defalarca aramama rağmen sürekli meşgul telefonlarınız... Önceki notumda belirttiğim gibi söz konusu olmayan siparişi geçenlerde iade ettim, bana geldiği gibi hasarsız. Umarım iade sürecinde de bir sorun çıkmaz.

 • 11 Nisan
  10:22

  Değerli Üyemiz

  Şikayetiniz hakkında görüşülmek istenmiştir. Sistemimizdeki ve www.sikayetvar.com sitesi üzerinde bulunan iletişim bilgilerinizden ulaşılamamıştır.
  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.

  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

 • 11 Nisan
  08:29

  Değerli Müşterimiz,

  Siparişleriniz ve sitemizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,