Trendyol.com Ne Ürünü Gönderiyor Ne Parasını İade Ediyor!

İşıl A. |

Trendyol.com'dan aylar önce alışveriş yaptım. Bedenler uymadığından iade ettim ancak eteklerden birinin iadesini yapmadı. Ne eteği geri gönderiyor ne de parasını iade ediyor. Neredeyse on defa aradım her hafta arıyorum ama azarlar gibi hala işlemde bekleyin biz size haber vereceğiz şeklinde saygısızca konuşmalar.

Bir daha asla Trendyol'dan alışveriş yapmam zaten ürünleri bir ay sonra yolluyorlar. İade ediyorum o da kaç ay geçti. Bizim ülkemizde demek e-ticaret hakkıyla yapılamıyormuş.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe Ürün-Ücret İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İşıl A.
  22 Temmuz
  15:15

  telefonla bır kere aramıslar o sıra acamamısım maılle telefounla ulasamadıklarını telefon bılgılerımı guncellememı ıstedıler ben de o sırada acamadıgımı telefonumun dogru oldugunu soyledım ama hala donmedıler.kısaca cozum yok...

 • 17 Temmuz
  12:28

  Sayın Ayşe I.'ın şikayeti hakkında;

  Üyemiz ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Müşterimize sistemimizdeki ve www.sikayetvar.com sitesi üzerinde bulunan iletişim bilgilerinden ulaşılamamıştır. Konuyla ilgili yardımcı olabilmemiz için, E-mail kanalıyla iletişim bilgilerini almak için temasa geçilmiştir.

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.

  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  Müşteri Hizmetleri Departmanı
  E-mail : destek@trendyol.com
  Tel : 0212 3310200