Trendyol.com Müşteri Hizmetleri Erişim Problemi!

Mustafa B. |

Trendyol müşteri ilişkileri diye beyan edilen 0 212 331 0 200'ü arayın bakalım kaç saat abes bir gürültüyü müzik adı altında size sunuyorlar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa B.
  20 Ekim
  16:44

  hadi cevap verecek yüzü olan cevap versin!

 • Mustafa B.
  20 Ekim
  16:44

  Trendyol allah belanızı versin! amin! bütün halisane duygularımla bu beddua!

 • Mustafa B.
  12 Ekim
  14:38

  Ben trendyol denilen dolandırıcı firmanın işleyişini keşfettim Aynen şöyle: sermaye veya herhangi bir para yatırmadan, ellerinde herhangi bir ürün bulundurmadan web sayfalarına çeşitli ürünlerin resimlerini yapıştırıyorlar. Sipariş verecek gariban da bunu gerçek sanıyor ve anında ödemede bulunuyor.
  Bundan sonraki işlemlere lütfen dikkat ediniz. Trendyol denilen dolandırıcı şebekesi çarşı pazar geziyor o maldan bulmaya çalışıyor nasıl olsa bedelini nakit, kredi kartı Yöntemlerle tahsil ettikten sonra, artık ne tür ürün gönderecekleri kendilerinin keyfine, vicdanına, insafına kalmış. Kartondan imal edilmiş kunduralar mı ararsınız? Cep telefonu yerine resmini mi ararsınız artık ne varsa!

 • Mustafa B.
  05 Ekim
  16:14

  yalan söylüyor bu firmada buraya kopyala yapıştır yöntemi ile yazan kişi... şimdi okkalı bir küfür savuracam ha!

 • Mustafa B.
  22 Eylül
  15:23

  "... ... ... . Yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanmıştır. " Allah belanızı versin başka bir ifade kullanın bari. benimle bilgi paylaşımında bulunmayın (hoş tatminkar bir bilgi de olsa gam yemeyecem de) sorunu çözün bilgi paylaşmayın. Okuma yazmanız yok anlaşılan.

 • Mustafa B.
  22 Eylül
  10:09

  bilgi paylaşımı yapmayın! sorunu çözün! şimdi de bin bir güçlükle bedenlini ödeyerek sipariş verdiğim botlardan biri 37 biri 38 numara olarak gönderilmiş. bir insanla ancak bu kadar dalga geçilebilir. bir insanın aile saadeti ile ancak bu kadar oynanabilinir... sözde müşteri ilişkilerini arayıp sorunu ilettiğimde "botu geri gönderin" diyorlar! ben botu göndersem ki firmaya asla ama asla inanmıyor, gÜVENMİYORUM. elimdeki bottan da olacam. içimden öyle şeyler geçiyor ki söylesem kelimeler yetmez. allah belanızı versin ancak bu kadar diyebilirim

 • 19 Eylül
  14:17

  Sayın Mustafa B'nin şikayeti hakkında;

  Üyemizin şikayeti incelenerek irtibat telefonundan yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanmıştır.

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.
  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  Müşteri Hizmetleri Departmanı
  E-mail : destek@trendyol.com
  Tel : 0212 3310200