02 Mayıs 2016

Trendyol.com Kutu Boş Çıktı!

36371*** no.lu Guess marka saat siparişi verdim. Gelen kargoda saat kutusunun içi boş çıktı. . Sonrasında bir sürü uğraşmak zorunda kalıyorsunuz.

Sercan 227 Okunma

Cevaplar

 • Sercan 09 Mayıs 2016

  Sonunda hatalarını anladılar. Ama ürün stoklarında olmadığı için gönderemeyeceklermiş ve iademi yapacaklarmış. Stoklarınızda olsa boş kutu göndermezdiniz. Bir daha Trendyol.com mu asla.

 • Sercan 05 Mayıs 2016

  Kurye yanımdayken kutuyu açtım ve kutu boş çıktı. Getiren kuryeden imza alıp kendim tutanak tutup mail attım. Ama siz kargonun kaşesi olması lazım diyorsunuz. Kargo firmasıda kargo dışında bir hasar olmadığı için tutanak tutulmadığını söylüyor. Kargo firmanızla aranızdaki bağlantıyı ben sağlamak zorunda mıyım. Kutuyu bana siz boş gönderdiniz. Artık yeter bana ürünümü gönderin.

 • Sercan 03 Mayıs 2016

  Kargom 02.05.2016 tarihinde geldi. Kutunun dışında hiçbir hasar yoktu ancak içini açtığımda içinde ürünümde yoktu. Akabinde kargo firması bilgisi dahilinde kargoyu getiren kişiye olduğu gibi teslim ettim onlarda size geri gönderdiler. Kargo firması bana ürünün dış paketlemesinde bir hasar olmadığı için tutanak tutmamam gerektiğini belirttiler ve sizide arayıp bununla ilgili teyit aldım. Daha sonra sizi tekrar aradım ancak bu sefer başka bir bayan arkadaşınız tutanak tutmam gerektiğini belirtti. Hem paramı çekip hem ürünü boş gönderiyosunuz hem de ben suçluymuşum gibi muamele yapıp işi zorlaştırıyorsunuz. Sinirlerimi bozdunuz bana ürünümü gönderin boş kutuyu değil vazgeçin kandırmaktan.

 • Trendyol.com Temsilcisi02 Mayıs 2016

  Değerli Müşterimiz, Siparişleriniz ve sitemizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön