26 Mart 2015

Trendyol.com Kusurlu Ürün ve Para İadesi!

Trendyol.com gibi isim yapmış ancak herhangi isimsiz bir mağazadan çok kötü çalıştıklarını iletmek durumundayım. Ev ürünü adı altında aldığım kampanyadan 50 TL hediyem o çeki ile ödeme yaptım gelen ürünler ise tam bir felaket göstergesi! Siyah sıvı sabunluk üstünde delik gibi lekeler var. Bunu görmeden nasıl bu şekilde gönderiliyor merak ediyorum?

Ve işin ilginç yanı kendi kusurları olmasına rağmen iade ettiğimde hediye çekim iade edilmiyor. Müşteri temsilcileri de gerçekten çok vasat konuyu anlamadan iade edilemez diye yapıştırıyor.
50 TL iademin acilen yapılmasını istiyorum ve kesinlikle Trendyol'u tekrar tercih etmeyeceğim çevremizin de kullanmasına engel olacağımdan şüpheniz olmasın.

Gülçin 435 Okunma

Cevaplar

  • Gülçin26 Mart 2015

    Konuyla alakalı hiç

  • Trendyol.com Temsilcisi26 Mart 2015

    Sayın Gülçin A.'ın şikayeti hakkında; Müşterimizle Hediyemo indirim kuponu hakkında görüşülerek gerekli bilgiler iletilmiştir. Müşteri memnuniyeti sağlanması açısından gerekli işlemler yapılmış, konu çözüme ulaşmıştır. Trendyol hakkındaki soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

  • Trendyol.com Temsilcisi26 Mart 2015

    Sayın Gülçin A.'ın şikayeti hakkında; Üyemizin şikayeti incelenerek irtibat telefonundan yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanacaktır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön