Trendyol.com Kınama!

Hülya Elvan T. |

3**3 sipariş kodlu, markası ve modeli Diesel dZ4 297 erkek kol saatini eşime 2 ay önce hediye aldım. Lakin saatin yanında ki çatlaklık dolayısıyla iade sürecini başlattım. Saati kargo ile gönderdim. 1.5 aydır sürekli site yetkilerini aramama rağmen geri bildirim alamıyorum. Tys2***4804 numaralı e-faturaya sahip saatim hakkında akıbetin ne olduğunu hala öğrenmiş değilim. Her aradığımda size dönüş yapılacak denilip geri bildirim alamıyorum. Saatin sadece ellerinde olduğunu ama bundan sonraki süreçte nasıl ilerleneceği hakkındaki belirsizlik bizi hukuksal süreci başlatmaya zorlamış bulunuyor. Lütfen ilgili birimlere arz ederim.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hülya Elvan T.
  02 Ağustos
  14:00

  Merhaba saat tarafımıza ulaştı lakin saatin camı tam anlamıyla yerine oturtulamamış ve içine su alıyor. Ciddi bir rakama alınan dünyaca ünlü bir markaya ait saatin aylardır süren bu süreç dışında bu şekilde gönderilmesi süreci daha da içler acısı hale getirdi. Lütfen acil olarak dönüşünüzü rica ederiz. Hukuki süreci askıya alıp size teşekkür yazısı bile ilettik ama bu durum kısa sürede çözüme ulaşmazsa tekrardan hukusal sürece başvuracağımızı bildiririm. Bu kez sonuca ulaşmasını umut ediyorum.

 • Hülya Elvan T.
  28 Temmuz
  14:43

  Merhaba, geribildirim süresinde yaşadığım sorunu Şikayetvar aracılığıyla tatlıya bağladığımız için çok teşkkür ederim:) şikayetimi dün belirttim ve saat bugün elime ulaştı. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler. Dilerim bu gibi şeyler bir daha yaşanmaz.

 • Hülya Elvan T.
  27 Temmuz
  17:52

  Mesai saati dolmuş olmasına rağmen henüz yine bir dönüş alamadım.

 • 27 Temmuz
  14:27

  Değerli Müşterimiz,

  Siparişleriniz ve sitemizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,