07 Mayıs 2013

Trendyol.com Keyfi Hareket Ediyor ve Müşterisini Mağdur Ediyor!

İki adet ayakkabı sipariş etmiştim. Parasını hemen peşin alıyorlar ama ayakkabının bir çifti temin edemedikleri için kendilerince keyfi iptal edildi ve paramı bir ay kullandılar. İkinci çift ayakkabı ise kalıp olarak bolmuş, kızım şehir dışında üniversitede okuyor, gelince denedi ve ayağına bol geldi, ürün kutu içinde faturası da içinde olmasına rağmen Trendyol tarafından geri alınmadı neymiş 15 günlük iade süresi geçmiş, halbuki iade süresi birkaç gün geçmişti ve şu an kullanmayacağım bir ayakkabı elimde kaldı. Bu konuda çok duyarsız davrandıklarını düşünüyorum ve bir sürü internet alışveriş sitesinin gösterdiği müşteri memnuniyeti açısından çaba göstermiyorlar.

Filiz 239 Okunma

Cevaplar

  • Filiz 13 Mayıs 2013

    Telefon açıp gönderebilirsiniz, müşteri memnuniyeti açısından değerlendirilecek deniliyor sonra alay eder gibi telefon etmedik deyip tekrar ürünü bana göndermeye kalkııyorlar. Ben bu kadar ciddiyetsiz firma görmedim, yazık yıllardır yapmış olduğum alışverişelere yanarım. Hiç müşterinin arkasında değilmiş.

  • Trendyol.com Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın Filiz D.'in şikayeti hakkında; Üyemiz ile şikayeti hakkında iletişime geçilmiştir. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön