Trendyol.com Kargomun Teslimi/İptali Yapılmıyor!

Aycan K. |

Trendyol.com'dan satın aldığım, teslimat tarihi 03.07.2015-10.07.2015 olarak görülen siparişim 12.07.2015 tarihinden itibaren kargo için verilen adreste olmayacağımı belirtmeme rağmen kargoya dahi verilmemiştir. Sipariş teslimatı için müşteri temsilcisiyle yaptığım görüşme sonucunda "siparişiniz hazırlanıyor" aşamasındaki siparişlerin iptal edilemeyeceği belirtmiştir. Kurumsal olarak görünmesine rağmen hizmet anlamında esnaf faaliyetlerini aşmayan bu şirket ne paramı iade ediyor, ne de siparişimi teslim ediyor. Ayrıca şikayet kanalları için herhangi bir geri dönüş gerçekleştirmiyor.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aycan K.
  26 Temmuz
  17:25

  Bir daha sizden alışveriş yapmayacağım ve çevremdeki herkese sizden kesinlikle alışveriş yapmamaları konusunda uyarılarda bulunacağım.

 • 13 Temmuz
  14:21

  Sayın Aycan K.'nın şikayeti hakkında;

  Müşterimizle şikayeti hakkında telefon ile görüşülerek sevkiyatlarla ilgili yaşanan aksaklıktan ötürü özür dilenmiştir. İşlemleri en kısa sürede sonuçlandırılarak mail yoluyla bilgi paylaşılacaktır.
  Trendyol hakkındaki soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.
  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.

  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  Müşteri Hizmetleri Departmanı
  E-mail : destek@trendyol.com
  Tel : 0212 3310200