Trendyol.com Kargoda Kaybolan Elbisem...

Gözde D. |

2 aydır sürekli Trendyol telefonlarını arıyorum ve sadece geçiştirildiğimi anladım. Çalıştıkları kargo şirketi zaten sıkıntılı. 3 adet elbise alıyorum ve biri kargoda gelirken patlıyor ve kayboluyor ne hikmetse. Kargo tutanak tutuyor sözle ama bir türlü kargo şirketi ve Trendyol bir iletişime geçip tutanağı göremiyorlar. Ortada ne elbise var ne de para iadesi. Böyle iş olmaz. Sözle güvenilir site. Güvenilir site böyle yapıyorsa hiç internetten alışveriş yapmayalım o zaman.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Eylül
  10:44

  Değerli Üyemiz

  Şikayetiniz hakkında görüşülmek istenmiştir. Sistemimizdeki ve www.sikayetvar.com sitesi üzerinde bulunan iletişim bilgilerinizden ulaşılamamıştır.
  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.

  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

 • 27 Eylül
  09:56

  Değerli Müşterimiz,

  Siparişleriniz ve sitemizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,