Trendyol.com Kargo Teslimatı ve İade!

Nurcan G. |

Geçen hafta yapmış olduğum alışverişi eski adresime gitmesi sebebiyle alışverişten hemen sonra Trendyol.com'a bizzat mail attım. Güncel adresimi girdim. Mailin oraya gitmesini talep ettim. 2 gün önce telefonuma gelen mesajla kargom eski adresime gönderilmiş bulunmakta olduğunu gördüm. 2 günden beri Trendyol müşteri hizmetlerine bağlanmaya çalışıyorum ama cevap yok!

En son müşteri temsilcisine bağlanırken 20 dakika bekledim! Öncekilerde de hemen hemen o kadar bekledim. Şu an sorunum hala çözülmedi. Müşteri memnuniyeti sıfır!

Etiketler :

Kargo Takip-Yönlendirme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nurcan G.
  03 Eylül
  15:14

  3 hafta önce yapmış olduğum alışverişim eski adresime gitti. Durumu maille alışverişin hemen ardından düzelttim. Bunun üzerine aramaya çalıştım fakat hiçbir yolla ulaşamadım. Bir gün sonra buraya şikayet formu doldurdum. Aynı gün içerisinde 2saate kadar trendyol bana ulaştı. Mail sistemlerin de bir teknik arıza olduğunu söylediler. Neyse uzatmak istemedim, yeter ki kargom ulaşsın istiyordum. Adresi güncelledik tekrardan ve birkaç gün gecikmeli adresime göndereceklerini söylediler. Buraya kadar her şey çözülmüş gibi görünüyor. Fakat bu konuşma ağustos ayının 22sinde gerçekleştirildi ve bugün Eylül 02.Dün telefonuma gelen mesajla paketimin o şubede olduğunu öğreniyorum ve hala trendyola ulaşamıyorum

 • 22 Ağustos
  15:28

  Sayın Nurcan G'nin şikayeti hakkında;

  Üyemizin şikayeti incelenerek irtibat telefonundan yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanmıştır.

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.
  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  Müşteri Hizmetleri Departmanı
  E-mail : destek@trendyol.com
  Tel : 0212 3310200