17 Ekim 2015

Trendyol.com Kargo Sorunları Hakkında!

Sitenizden 2 ürün almıştım. 30405383 numarası ile MNG Kargo Cebeci Şubesine S*** Y. adına gönderildi. Fakat ben gelip alamayınca geri gitmiş. Telefonla hiçbir yetkiliye ulaşamıyorum. Lütfen siparişimin tekrar gönderilmesi ile ilgili tarafımla en kısa zamanda iletişime geçilsin.

Seray 75 Okunma

Cevaplar

  • Seray20 Ekim 2015

    Sitenizden 2ürün almıştım. 30405383numarası ile MNG Kargo Cebeci Şubesine Seray Yavaş adına gönderildi. Fakat gidip alamayınca geri gitmiş. Telefonla. Hiçbir yetkiliye telefonla ulaşamadığım için siparişimin tekrar gönderilmesi ile ilgili işlem yapamıyorum. Lütfen ennkötü zamanda iletişime geçilsin tarafımla.

  • Trendyol.com Temsilcisi17 Ekim 2015

    Sayın Seray Y'nin şikayeti hakkında; Üyemizin şikayeti incelenerek irtibat telefonundan yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanmıştır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön