Trendyol.com Kargo Gecikmesi.

Bariş S. |

26520593 Puma marka siparişimi 10.04.15 tarihinde verdim. 48 saatte kargo yazıyordu. Teslimat süresinin 12.04.15-14.04.15 olduğunu gördüm. 13.04.15 tarihinde kargo yapılmadığını gördüğümde trendyol ile iletişime geçtim. Asla net bir bilgi veremediler. Tek dedikleri şey tedarikçi firmadan ürünleri bekledikleri ve biraz daha beklememiz gerektiği. Bugünde mail yoluyla aynı bilgiler verildi telefon ettik net bir bilgi yine yok. Sadece beklememizi söylüyorlar. Son olarak siparişimi iptal etmelerini rica ettim. Bir süre daha beklememizi rica ettiler siparişim takipleri altındaymış. Yapılan şey ayıp bunu onlara da söyledim. Ya 48 saatte kargo yazılmayacak ya da yazıldıysa uyulması lazım.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Nisan
  09:59

  Sayın Sinem Ç. şikayeti hakkında;

  Üyemiz ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Müşterimize sistemimizdeki ve www.sikayetvar.com sitesi üzerinde bulunan iletişim bilgilerinden ulaşılamamıştır.

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.

  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  Müşteri Hizmetleri Departmanı
  E-mail : destek@trendyol.com
  Tel : 0212 3310200