Trendyol.com İndirimli Fiyattan Onaylatıp, İndirimsiz Fiyatın Karttan Çekilmesi!

Merve K. |

Trendyol'dan 100 TL üzeri bir sipariş verdim ve bu esnada '100 TL ve üzerine 30 TL indirim' kuponumu kullandım. Satış esnasında indirimli fiyatı onaylayarak ödeme yapmış olmama rağmen, ürün ile gelen faturanın indirimsiz fiyat üzerinden kesildiğini gördüm. Kontrol ettiğimde, kartımdan da indirimsiz fiyatın kesildiğini fark ettim. En hızlı şekilde bu durum çözülmez ise; hem bu siparişimi iade edeceğim, hem de henüz tedarik aşamasında olanları iptal edeceğim.

Etiketler :

Ürün Fiyat-Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Merve K.
  21 Aralık
  17:59

  Merhaba,
  hızlı dönüşünüz için teşekkürler. Ancak, doğuş Grup Do'lu Hayat'a sağlanan kampanya kodu ile giriş yapmıştım ve ekranda fiyatın indirimli halini de görmüştüm.
  Bilginize.

 • 21 Aralık
  17:20

  Sayın Merve K'nın şikayeti hakkında;

  Üyemizin şikayeti incelenerek gerekli kontroller sağlanmıştır.

  Müşterimizin şikayetine ilişkin sipariş verildiği an itibari ile kontrol edilmiş herhangi bir kod girişi sağlanmaması sebebi ile kampanyadan yararlanılmadığı tespit edilmiştir.

  Kampanyadan yararlanılabilmesi için indirim kodunuzu girerek ekle butonuna tıklayıp total rakamdan işlemin ücret düşüşünün yansığını görerek kampanyadan yararlandığınızı tespit edebilirsiniz. Belirtilen siparişiniz de herhangi bir kampanyadan yararlanılmadığı tespit edilmiştir.

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.
  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  Müşteri Hizmetleri Departmanı
  E-mail : destek@trendyol.com
  Tel : 0212 3310200