Trendyol.com İadenin Kabul Edilmemesi!

Sude Y. |

Trendyol'dan almış olduğum New Balance ayakkabının rengi ve numarası farklı geldiği için iade ettim ve iade formunda da bunu belirtmiş olmama rağmen Trendyol yetkilileri ile görüştüğümde onlardan çıkış yapılan ayakkabının benim iade ettiğim ayakkabının olmadığını ve benim sahte bir ürünü iade ettiğimi söyleyerek ürünün iadesini kabul etmediler. Şikayetçiyim!

Etiketler :

Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sude Y.
  20 Ocak
  15:47

  Benimde en başından beri size anlatmak istediğim tam da buydu, benim aldığım ürün ile sizin göndermiş olduğunuz ürün renk ve beden olarak benim sitenizden aldığım ürünle farklı idi hatta iade ederken fatura üzerine not düşmüş olmama rağmen en baştan beri anlaşamıyoruz.

 • Sude Y.
  10 Ocak
  16:04

  Sorun giderilmedi New Balance markali ayakkabinin sahte olduğunu söyleyen trendyol kendileri bana bu sahte ürünü gondermelerine rağmen sanki ayakkabıyı ben degistrmisim gibi ücret iadesinide yapmadılar kontrol edildi denmesine rağmen gönderilen ürünün farkında bile değiller!

 • 06 Ocak
  11:35

  Sayın Sude Y'nin şikayeti hakkında;

  Üyemizin şikayeti incelenerek gerekli kontroller sağlanmıştır.

  Sitemizde orjinal olmayan ürün satışı yapılmadığı gibi satılan tüm ürünlere barkotlama işlemi uygulanmaktadır. Tarafımıza iade edilen ürün hiç bir şekilde satışı olan bir ürün olmadığı gibi alınan ürünün tamamen farklı rengi ve bedenidir.

  Gönderilen ve satılan ürüne ilişkin her iki görsel mailinize iletilmiş olup herhangi bir iade işleminin söz konu olmadığını belirtiriz.  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.
  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  Müşteri Hizmetleri Departmanı
  E-mail : destek@trendyol.com
  Tel : 0212 3310200