Trendyol.com İademi Kabul Etmediler!

Esra K. |

İade süresi 30 gün olan trendyol. com mart ayında 15 güne indirmiş. Bunun müşterilere en azından mail yoluyla bildirilmesi gerekir ki önlemimizi alalım! 26. Günde gönderdiğim iadelerim bana geri döndü. Müşteri hizmetlerini aradığımda iadenin mümkün olmadığını söylediler.

Şimdi durup dururken iade süresi değişti ve doğal olarak haberim olmadı diye 220 tl tutarındaki ayağıma küçük gelen ayakkabılar elimde mi kalacak yani? Her gün mutlaka baktığım, arkadaşlarıma tavsiye ettiğim ama bu aralar maddi sebeplerden eskisi kadar alışveriş yapamadığım trendyola artık bakmak için bile girmem!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Esra K.
  03 Haziran
  22:13

  Öncelikle sizi şikayet etmeden önce müşteri hizmetlerini aradığımı bilmenizi isterim. Hatta hiçbir şey yapılamayacağını söyleyen müşteri hizmetleri görevlisi beyfendiden sonra belki başka biri yardımcı olur diye iletişim numaranızdan tekrar aradım. Bu defa bir bayan çıktı ve o da aynı şeyleri söyledi. Durumum belli, maruzatımı anlatmışım, ne gerek var böyle şeylere, bunca yıllık müşterinizim... Her neyse şikayetimden yarım saat kadar sonra arayıp bu defalık iadeyi kabul edeceklerini söylediler. Her şeye rağmen teşekkürler Trendyol.com...

 • 03 Haziran
  14:17

  Sayın Esra K.'in şikayeti hakkında;

  Müşterimize almış olduğu ürün hakkında iade koşulları görüşülerek gerekli bilgi aktarılmıştır.

  Trendyol hakkındaki soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.

  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  Müşteri Hizmetleri Departmanı
  E-mail : destek@trendyol.com
  Tel : 0212 3310200