14 Kasım 2013

Trendyol.com İade Ürünüme İşlem Yapmadı Birde Azar İşittim!

Eylül ayında Trendyol.com'dan aldığım çizmemi iade etmek için Trendyol.com müşteri hizmetlerini aradım. Yurtiçi Kargo ile ürünü ücretsiz olarak gönderdim ancak bir daha ne arayan ne de soran var.

30 gün sonra müşteri hizmetlerini aradım. İlk görüştüğüm kişi oldukça yardımcı oldu kargo numaramı kaybettiğimi söylememe rağmen bilgilere ulaştı.

Bugün tekrar aradım ve kargo takip numaram olmadan kesinlikle bana yardımcı olamayacağını söyledi. Daha önce kargo takip numarasız bilgi verildiğini gerekirse önceki konuşmamı dinlemelerini rica ettim fakat benimle konuşan kişi neredeyse kargo numaramı kaybettiğim için beni fırçaladı.

Bir daha asla Trendyol.com'dan alışveriş yapmam. Ne paramı ne de ürünümü alamıyorum. Yazık...

Ozlem 97 Okunma

Cevaplar

  • Ozlem18 Kasım 2013

    Trendyol firması bana ulaşamadığını söyleyerek gerçek dışı bilgi vermiştir. Kesinlikle problemimin çözümünü sağlayamamışlar ve kaba tavır göstermeye devam etmişlerdir.

  • Ozlem15 Kasım 2013

    Evet az önce telefonle konuşurken trendyol bir kez aradı ve sonuçta bana ulaşılamamış olundu öyle mi!!!

  • Trendyol.com Temsilcisi15 Kasım 2013

    Sayın Özlem D nin .şikayeti hakkında; Üyemiz ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Müşterimize sistemimizdeki ve www.sikayetvar.com sitesi üzerinde bulunan iletişim bilgilerinden ulaşılamamıştır. Konuyla ilgili yardımcı olabilmemiz için, E-mail kanalıyla iletişim bilgilerini almak için temasa geçilmiştir. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön