02 Eylül 2013

Trendyol.com İade Süresinin Değişimi!

Ben de Trendyol.com'un iade süresinin 30 günden 15 güne inmiş olmasının mağduruyum. Bu değişikliği web sitelerinde "duyuru" olarak bildirmiyorlar. Ya da üyelerine bilgilendirme e-maili atmıyorlar. Tüketici olarak bize gelen her faturayı her seferinde okumak zorundaymışız.

Ben 3 senedir bir çok alışveriş yaptım Trendyol.com'dan. Bir değişiklik olup olmadığını anlamak için her seferinde faturayı okumam gerekiyormuş yani. Üzerine bir de bu bilgi, iade bilgilerinin girileceği kısımda değil, faturanın diğer kısmında yer alıyormuş!

Ayrıca benim ürünüm tam 15. iş gününde ellerine ulaşmış. Ama onlar 15 gün üzerinden hesap yapıyorlarmış!

Ben artık bu şirkete güvenimi kaybettim. Üyeliğimi iptal ediyorum.

Zeynep 58 Okunma

Cevaplar

 • Zeynep06 Eylül 2013

  Firmanın müşteri memnuniyetine HİÇ önem vermediğini düşünüyorum. 3 senedir müşterileriydim, bu tecrübeden sonra üyeliğimi iptal ettim.

 • Zeynep02 Eylül 2013

  Ben daha önce Lİmango'ya bir iadeyi faturasız göndermişim - hiç uğraşmayın diyip sorun çıkartmadan iadeyi yaptılar. Trendyol bu gidişle diğerlerinin gerisinde kalacak.

 • Zeynep02 Eylül 2013

  Firmanın verdiği cevap yukarıya yazılanlara aynı. Sırf buraya "sorun çözüldü" imajı vermek için arıyorlar. Yazık oldu...

 • Trendyol.com Temsilcisi02 Eylül 2013

  Sayın Zeynep S.'ın şikayeti hakkında; Müşterimize almış olduğu ürün hakkında iade koşulları görüşülerek gerekli bilgi aktarılmıştır. Trendyol hakkındaki soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön