07 Ocak 2014

Trendyol.com İade Süreci ve Müşteri Desteği!

Trendyol sitesinden Bambi deri çizme alarak büyük hata yaptım. Ürün geldiğinde deri üzerinde küçük bir soyulma mevcuttu, bunun soyulma olduğunu ilk aşamada farkedemedik. İki günlük kullanım sonucu bu soyulmalar artarak devam etti ve ürünü inceleme için geri iade ettim. 20 gün sonra dalga geçer gibi boyanarak herhangi bir açıklama yapılmadan yırtık bir kartonda bana geri geldi.

Ben de ürünü gerçek bir inceleme ve hata bildirimi için geri gönderdim. Müşteri hizmetleri daha sonraki bir aylık sürec içersinde 4-5 defa konuştum. Bana 48 içinde ücret iadesi olacağını söylediler ama olmadı.

Şimdi üretici firmaya ürünü tekrar göndermişler(oyalama).

Berk 88 Okunma

Cevaplar

  • Berk21 Ocak 2014

    Bilgi paylaşımı gibi birşey sağlanmadı.Bilerek bekledim üzerinden üç hafta geçti hala cevap yok. müşteri hizmetlerini bugün tekrar aradım yarın dönüş yapılacak dendi. Her zamanki gibi yine soyut birşey göremedim. Ürünü ikinci kez iade etmemin üzerinden 20 iş gününden fazla zaman geçti hala ses seda yok. Şiddetle tavsiye etmiyorum. Hizmet açısından ciddi sıkıntıları olan bir firma.

  • Trendyol.com Temsilcisi07 Ocak 2014

    Sayın Berk B.'ın şikayeti hakkında; Müşterimizle siparişi hakkında telefon ile görüşülerek müşteri memnuniyeti sağlanması açısından ön bilgilendirme yapılmıştır ,konuyla ilgili gerekli işlemler tamamlandıktan sonra kendisine tekrar bilgilendirme yapılacaktır. Trendyol hakkındaki soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

  • Trendyol.com Temsilcisi07 Ocak 2014

    Sayın Berk B.'ın şikayeti hakkında; Üyemizin şikayeti incelenerek irtibat telefonundan yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanacaktır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön