08 Ekim 2016

Trendyol.com İade İçin Gönderdiğim Ürün Depolarında Kaybolmuş.

İlgili siteden alışveriş yaptım. Kargo geldi. Ürünü beğenmedim ve yasal süresi içerisinde kargo yolu ile iade ettim. Ücret iadesi gerçekleşmeyince aradım. Benden iade kargo gönderi kodumu sordular. Söyledim. Depo araştırması yaptılar. Sonra "bize gelen bir kargo var ancak depomuzda fiziki olarak yok" dediler ve "yasal yollara başvurabileceğimi" söylediler. Sonuç olarak depoda malı bulamayınca faturayı bana kestiler. Depoda öyle bir ürün yoksa ben ne yapabilirim? Benim kargo evrakım var, kargoyu teslim almışsınız.

Muhammed 404 Okunma

Cevaplar

  • Trendyol.com Temsilcisi10 Ekim 2016

    Değerli Üyemiz Şikayetiniz hakkında görüşülmek istenmiştir. Sistemimizdeki ve www.sikayetvar.com sitesi üzerinde bulunan iletişim bilgilerinizden ulaşılamamıştır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  • Trendyol.com Temsilcisi10 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Siparişleriniz ve sitemizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön