Trendyol.com İade Alıp Tekrar Geri Gönderilmedi.

Duygu B. |

Trendyol'dan 1 alana 1 bedava kampanyasıyla 2 adet sweetshirt almıştım. Fakat birinin bedeni küçük geldiği için bir büyük bedenle değiştirmek için gönderdim. Fakat o elimdeki ürünü de aldılar yerine büyüğünü de göndermediler, para iadeside yapmadılar. Madem stoklarda büyük ürün yok bari benim aldığım ürünü gönderin tekrar dedim gönderemeyiz dediler. Resmen kandırıldım. Ne anlamı kaldı 1 alana 1 bedava ürün olmasının. Benim ürünümü geri göndermeleri lazımdı en azından. Bir daha asla alışveriş yapmam. M***'de hiç böyle bir şey yok.

Etiketler :

Geç Teslimat Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Kasım
  16:30

  Sayın Duygu B'nin şikayeti hakkında;

  Üyemizin şikayeti incelenerek gerekli kontroller sağlanmış olup süreçlerimizde ürün değişimi olmadığı faturamızda belirtiyor olmakla birlikte 1+1 Kampanyasında ödenmeyen ürüne iade gelmesi halinde ücret iade işlemi sağlanmamaktadır. Firmamız kampanyalar ile ilgili marka ve herhangi bir firmayla aynı şartlara sahip olmamaktadır. Yapılan tüm kampanyalar kendi firmamıza aittir.

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.
  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  Müşteri Hizmetleri Departmanı
  E-mail : destek@trendyol.com
  Tel : 0212 3310200