05 Mayıs 2015

Trendyol.com Hizmet Kalitesi!

Trendyol'dan sipariş verdiğim Olgun Orkun markalı çıma dikişli bej pantolon yerine gönderilen ürünle alakası olmayan pantolonu "görselden farklı ürün" geldiği için iade talebinde bulundum. Fakat Müşteri Hizmetleri arayarak öyle bir ürünün satışını yapmadıklarını ürünün kendi depolarında çıkmadığını ayrıca ürünün arka etiketinin yırtılmış olduğunu iade kabul edemeyeceklerini söyledi. Paketi teslim aldığım sırada yanımda komşum vardı paketi açtığımda ne çıktığına o da şahit fakat böyle bir problem yaratacaklarını tahmin edemediğim için ürünün fotoğrafını çekmemek gibi bir hatada bulundum. Ürünü geri yollayacaklarını söylediler ve 10 gün sonra ürün elimde.

Radife 460 Okunma

Cevaplar

 • Radife 06 Mayıs 2015

  Sitede size ait 2390 şikayet ne kadar müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığınızın açık göstergesi. Kişiyi bir kez arayıp ulaşamayınca "irtibat telefonunuz güncel değil" açıklaması da alkışlanası. Tekrar aramayı denemek büyük zahmet herkes işini gücünü bırakıp aramanızı beklemeli! Bu arada üyelik iptali için onay veren "evet" tuşu çalışmıyor!

 • Radife 06 Mayıs 2015

  Bu sitede bulunan 2390 şikayet ne kadar müşteri memnuniyetine önem verdiğinizin açık göstergesi. Bu arada üyelik iptali için iptale onay veren "evet" butonunuz çalışmıyor. Bir kere arayıp cevap verilmeyen telefona ulaşılamıyorsunuz diye mail atmak da size yakışır bir davranış. Tekrar aramayı denemek büyük zahmet.

 • Radife 05 Mayıs 2015

  Evet nöbet çıkışı size dert anlatmaktan yorulup uyduğum vakit aramışsınız! Size şikayet bildirdiğimde ayın 23ü idi bana bu arada hiç ulaşamadınız sanırım? Müşteri Memnuniyeti sizin için ne kadar önemli çok ortada verdiğiniz hizmet kalitesinden...gönderdiğiniz hem yanlış hem defolu üründen! a Ama sizin deponuzdan çıkmadı herhalde bana gökten zembille indi de sizin siparişe karıştı. Neyse ki paketi açarken yalnız değildim!

 • Trendyol.com Temsilcisi05 Mayıs 2015

  Sayın Radife K.'ın şikayeti hakkında; Üyemiz ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Müşterimize sistemimizdeki ve www.sikayetvar.com sitesi üzerinde bulunan iletişim bilgilerinden ulaşılamamıştır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

 • Trendyol.com Temsilcisi05 Mayıs 2015

  Sayın Radife K.'ın şikayeti hakkında; Üyemizin şikayeti incelenerek irtibat telefonundan yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanacaktır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön