Trendyol.com Her Temsilci Başka Bahaneyle Geliyor...

Simge Y. |

3 gündür kargo bekliyorum. Dün müşteri temsilciniz bugün en geç 13:00'da kargonun teslim edileceğini söyledi. Gelmeyince aradım bugün dağıtım olamayacak pazartesi gelecekmiş. Sizden ne zaman ürün alsam hep mağdur oluyorum. Ürününüzü geri alın paramı iade edin. Bütün üyeliğimi de iptal edin. Hizmet anlayışınız 0!

Etiketler :

Kargo Takip-Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Simge Y.
  17 Ekim
  10:41

  Merhaba,
  beni aramışsınız. Geri döndüm siparişimin iade edilmesiyle ilgili talebimi tekrar dile getirdim. Umarım bir an önce iade işlemlerim gerçekleşir ve firmanızla olan ilişkim sona erer.

 • 17 Ekim
  10:08

  Değerli Üyemiz

  Şikayetiniz hakkında görüşülmek istenmiştir. Sistemimizdeki ve www.sikayetvar.com sitesi üzerinde bulunan iletişim bilgilerinizden ulaşılamamıştır.
  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.

  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

 • 15 Ekim
  13:44

  Değerli Müşterimiz,

  Siparişleriniz ve sitemizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,