23 Aralık 2015

Trendyol.com Hatasını Telafi Edemiyor!

Trendyol 31766592 no.lu siparişimle hiçbir alakası olmayan yanlış bir ürün gönderdi. Ürün yeni sezon ve kolay bulunabilir bir ürün olmasına, hatta aynı ürünü sitede tekrar satışa sunmalarına rağmen ben indirimli aldığım için bana ürünü göndermek istemediler.

1 ay boyunca oyaladıkları ve hiç bilgi vermedikleri yetmezmiş gibi bugün dalga geçercesine ücret iadesi yapılacağı söyleniyor. Hata onların hatası ve hiçbir gayret, mahcubiyet göstermeden sıradan bir işlem gibi ücretimi iade etmeleri kabul edilebilir değil! Benim beklediğim 1 ay, telefon masrafım ve sinir bozukluğum nasıl telafi edilebilir soruyorum?

Merve 293 Okunma

Cevaplar

  • Trendyol.com Temsilcisi23 Aralık 2015

    Sayın Merve T'nin şikayeti hakkında; Üyemizin şikayeti incelenerek gerekli kontroller sağlanmıştır. Hatalı sevk edilip doğru yönlendirme talebinizin olumsuz olarak karşılanması sebebi ile firmamız adına öncelikle özürlerimizi iletiriz. Markamız üzerinden açılan her butik ve tedarik işlemi marka sabit kalmak üzere olup farklı tedarikçi üzerinden anlaşılarak satışa sunulmaktadır. Kampanyanız da oluşan hatalı barkodlama nedeni ile ürünlerin stoklu olmamasına ilişkin iade adına destek sağlanmış olup 31766592 numaralı siparişiniz içinde yer ve iadesi bekleyen diğer ürününüzünde iadesi bugün aktarılarak sonuçlandırma sağlanmıştır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön