29 Ocak 2016

Trendyol.com Hatalı Ürün ve İlgisiz Firma!

İnternet yolu ile almış olduğum botun içinde orta kısmında sivri tarafı içe gelen bir çivi vardı maalesef denemek için giydiğimde ayağıma battı! Bu durumu satın aldığım firma Trendyol'a ilettiğim de sıradan bir durum muamelesi yapıldı iade edin dediler.

Siz nasıl bir firmasınız ki insan sağlığını ilgilendiren böyle bir olayı geçiştirirsiniz insan yaşanan durumdan ötürü bir özür diler ilgili butik firmasına konuyu aktaracağız gereği yapılacak denir. Bu kadar basitmiş ben büyütmüşüm diye düşündüm hatta konuyu aktardığım vakitlerini aldığım için bir an özür dilemek istedim!

Enver 206 Okunma

Cevaplar

  • Trendyol.com Temsilcisi29 Ocak 2016

    Sayın Enver S'nin şikayeti hakkında; Üyemiz ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Müşterimize sistemimizdeki ve www.sikayetvar.com sitesi üzerinde bulunan iletişim bilgilerinden ulaşılamamıştır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön