Trendyol.com Hatalı Oyuncak Gönderimi!

Zeyneb Merve Ü. |

İndirime giren learning toys butiğinden ahşap oyuncak siparişi verdik. 5 adet oyuncaktan 3 tanesi ürün kodları siparişimizdeki kodlarla aynı ama rengi ve parça sayısı farklı ürünler geldi. Büyük bir hata var diye müşteri hizmetlerini aradık. Butik göndereceğimiz yanlış ürünleri temin edebilirse değişim yapacaklarını edemezse fiyat iadesi yapacaklarını söyledi. Tamam dedik ürünleri tek tek hatalarını bildirerek gönderdik. Hem faturanın arkasına hem de ürünlerin üzerine kağıtlar yapıştırarak hataları yazdık. Hatalı ürün yolladılar, ürünler internet sayfasında stokta var gözükürken ürünlerime değişim değil iade yapıldı. Hiç memnun kalmadığım bir alışveriş oldu.

Etiketler :

Yanlış- Farklı Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Aralık
  10:59

  Sayın Zeyneb Ü'nün şikayeti hakkında;

  Üyemizin şikayeti incelenerek gerekli kontroller sağlanmıştır.

  Hatalı barkotlama işlemi nedeni ile tarafımızdan yansıtılan mağduriyetiniz adına öncelikle firmamız adına özürlerimizi iletiriz.

  Ürün tedariği hakkında sürecin iade olarak yansıtılma sebebi ise sınırlı sayıda stok olması ve yetersiz stok kaynaklı olup değişim işlemi uygulanmamaktadır.

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.
  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  Müşteri Hizmetleri Departmanı
  E-mail : destek@trendyol.com
  Tel : 0212 3310200