03 Kasım 2015

Trendyol.com Hatalı İade!

Sipariş No: 30637668
Sipariş ettiğim ürünlerin bir kısmında beden uyumsuzluğu olduğu için iade etmek zorunda kaldım. Trendyol.com'a iade edilecek ürünleri geri kargoladım ancak içlerinden birinin hatalı iadesini yapmışlar. Normalde daha pahalı bir ürün iade etmişken daha ucuz bir kıyafetin iade alınması ile ilgili bir işlem yapmışlar.

Bununla ilgili Trendyol'a hem mail gönderdim hem de çağrı merkezi ile görüştüm. Konu ile ilgilendiklerini, geri dönüş yapacaklarını ilettiler ancak halen bir iade alabilmiş değilim. Konuyla ilgili sorunumun çözümünü rica ediyorum.

Yağmur 249 Okunma

Cevaplar

  • Yağmur06 Kasım 2015

    Henüz herhangi bir dönüş yapılmadı...

  • Trendyol.com Temsilcisi03 Kasım 2015

    Sayın Yağmur G'nin şikayeti hakkında; Üyemizin şikayeti incelenerek gerekli kontroller sağlanmış hatalı işlem düzeltilmesi adına sonuçlandırılma onaylanmıştır. En kısa sürede tarafınıza bilgi paylaşımı sağlanacaktır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön