Trendyol.com Hala Gönderilmeyen Ürün!

Duygu Ç. |

22-29 Eylül arası teslimat olacağı yazmasına rağmen hala ürün kargoya verilmedi. 16 Eylül de verdim siparişi. Aynı gün kardeşim başka sipariş vermesine rağmen üç dört gün sonra eline ulaştı. Ürün hala tedarik ediliyor diyor. 29 Eylül'e kadar gelmesi lazım. Daha önce de aldığım ayakkabı 1,5 ayda gelmişti. Ne biçim hizmet sunuyorsunuz Allah aşkına? Siparişim acil elime ulaşsın. Lütfen!

Etiketler :

Kargo Takip-Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Eylül
  12:09

  Değerli Üyemiz

  Şikayetiniz hakkında görüşülmek istenmiştir. Sistemimizdeki ve www.sikayetvar.com sitesi üzerinde bulunan iletişim bilgilerinizden ulaşılamamıştır.
  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.

  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

 • 26 Eylül
  10:12

  Değerli Müşterimiz,

  Siparişleriniz ve sitemizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,