Trendyol.com Hakkında!

Basak A. |

30 Ekim'de 280 TL para verip aldığım ürünü 10 Kasım'da tedarik edemedik deyip, 48 saat içinde ücretinizi iade edeceğiz bilgisini vermiş olmalarına rağmen aynı ürünü aynı siteden tedarik edemiyoruz demelerine rağmen hala alabiliyorum, müşteri temsilcilerine insanları nasıl temelinde eğitim veren, ve müşteriyi dolandırma temelli konuşan insanları saf yerine koyan Trendyol alışveriş sitesi ile ilgili şikayetimi dile getirmek istedim.

Etiketler :

Geç Teslimat Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Basak A.
  10 Kasım
  13:23

  İptal adına bilgi paylaşımı sağlanmış değil, tamamen kandırma ve aldatmacaya yönelik bir konuşma yapılmıştır. Laf kalabalıklığı ile zaman kaybıma neden olmuşlardır, anlattıkları her şey safsatadan ibarettir. Bütün forum sitelerine bahse konu firma ile ilgili şikayetlerimi yazacağım

 • 10 Kasım
  11:58

  Sayın Başak A'nın şikayeti hakkında;

  Üyemizin şikayeti incelenerek irtibat telefonundan yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanmış olup stoklu bir firma olmadığımız bilgisi verilerek iptal adına bilgi paylaşımı sağlanmıştır.

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.
  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  Müşteri Hizmetleri Departmanı
  E-mail : destek@trendyol.com
  Tel : 0212 3310200