03 Mart 2015

Trendyol.com Hakkımı Vermiyor!

Trendyol'da bulunan hesabım elite hesap olma koşullarını sağlamasına rağmen, elite hesaba dönüştürülmedi. Defalarca müşteri temsilcisine telefonla ve maille ulaştım her defasında 'son altı ayda yapılan alışverişlerinizin 1000 TL üzerinde olması gerekmekte' cevabını verdiler. Hesabımın bu şartı sağladığını, hatta kendilerinin de hesaplamalarını istediğimde olumsuz yanıt alıyorum.

Bu konuyla ilgili şikayet kaydı oluşturulmasını istediğimde temsilciler şikayet kaydı oluşturmuyorlar. Bu yetmezmiş gibi bir de telefonu yüzüme kapattılar. En sonunda bir temsilci şikayet kaydı oluşturdu ama üzerinden 4 gün geçmesine rağmen herhangi bir işlem yapılmadı. Trendyol mağdur etmeye devam ediyor.

Ayhan 415 Okunma

Cevaplar

  • Ayhan 03 Mart 2015

    Adı geçen satış sitesinin bana verdiği bilgi şöyle; "biz kişiye özel olarak bu tür ayrıcalıklar veriyoruz, çok alışveriş yapmanız yeterli değil. " Benimle aynı koşullarda olan diğer kullanıcılar bu hakkı kazanıyorken benim hakkım yokmuş, işte bir trendyol çifte standart örneği daha!

  • Trendyol.com Temsilcisi03 Mart 2015

    Sayın Ayhan Ş.'in şikayeti hakkında; Müşterimizle üyelik işlemlerimiz ve kampanyalarımız hakkında telefon ile görüşülerek bilgi verilmiştir. Trendyol hakkındaki soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

  • Trendyol.com Temsilcisi03 Mart 2015

    Sayın Ayhan Ş.'in şikayeti hakkında; Üyemizin şikayeti incelenerek irtibat telefonundan yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanacaktır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön