09 Kasım 2015

Trendyol.com Gönderilmeyen Ürünler!!

Firmadan aynı sipariş içinde almış olduğum 9 adet ürün aradan neredeyse 1 ay geçmesine rağmen gönderilmiyor. 15 gün önce durumu sormak için e-mail attığımda ürünün kargoya verilmiş olduğu söylenmişti ancak hala ürünler gönderilmediği gibi site üzerinden de kargo bilgisi girilmiş durumda değil. Bunun dışındaki tüm yardım isteklerime (en son 5 dk önce telefonla görüştüm) "ilgili birime ileteceğiz" şeklinde yanıt verildi.

Ahmet 96 Okunma

Cevaplar

 • Trendyol.com Temsilcisi18 Kasım 2015

  Sayın Ahmet B'nin şikayeti hakkında; Üyemizin şikayeti ile ilgili olarak tarafımıza gönderildiği belirtilen ürünler ile ilgili depomuza ulaşan bir ürün olmadığından ve üyemizi daha fazla mağdur etmemek adına siparişi ile ilgili iptal-iade yönünde destek sağlanmıştır. İstemiş olduğu ürünlerin depomuzda bulunması halinde kendisine yardımcı olmak bizim de isteğimizdir. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

 • Ahmet17 Kasım 2015

  Bugün Trendyol bana sormadan 9 ürün birden aldığım ilgili siparişi iptal etmiş. Bir de sanki iade istemişim/yapmışım gibi cümleler içeren email atmış. Müşteri hizmetlerini aradığımda durumla ilgili bir bilgileri ve müdahale yetkileri olmadığı söylendi. Bu konuyla ilgili bana yanıt verecek bir yetkilileri de yokmuş. Bir aydır "Bizden kaynaklı bir hata var, ürününüzü göndereceğiz, lütfen bekleyin" diyerek "kargonuzu yanlış kişiye göndermişik, yeni geri gönderdi, size ulaştıracağız" gibi bahanelerle beni beklettikten sonra gösterilen bu davranışı Trendyol'a hiç yakıştıramıyorum. Bir müşteri daha fazla mağdur edilemezdi herhalde.

 • Trendyol.com Temsilcisi13 Kasım 2015

  Sayın Ahmet B' nin şikayeti hakkında, Üyemizin şikayeti ile ilgili gerekli incelemeler yapılmaktadır. Üyemize konu hakkında bilgilendirme araması yapılacaktır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

 • Ahmet13 Kasım 2015

  Bugün tekrar müşteri hizmetleri ile görüştüm. Kargomun yanlışlıkla başkasına gönderildiğini onun geri dönmesi için beklemiş olduğum söylendi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön