18 Şubat 2013

Trendyol.com Elinde Olmayan Ürünleri Satıyor!

Trendyol'dan 1.02.2013 de aldığım ürün hala elime ulaşmadı ve müşteri temsilcilerinin söylediği ürünün kendilerinde bulanmadığı ve tedarikçi firmadan daha ürüne ulaşamdıklardır. Belki ürün elime hiç ulaşamayabilrmiş. Ben en geç 17.02 de ürünün ulaşacağını düşündüm ve ona göre planlar yaptım fakat ürün hala kendilerine bilir ulaşmamış ve ulaşmama ihtimali olduğu söyleniyor.

Kendini online büyük bir firma gibi gösteren bu site böyle profesyonel olmayan davranışlarda nasıl bulunuyor anlamıyorum ve şikayetlere bakıldığında genel olarak herkesin benzer nedenlerden mağdur olduğunu görüyorum. Üstelik adamların verdiği cevap aynı kes yapıştır yapılmış.. Hemen hemen tüm yorumlara aynı cevap verilmiş.

Sümeyya 45 Okunma

Cevaplar

  • Trendyol.com Temsilcisi18 Şubat 2013

    Sayın Sümeyya E'nin şikayeti hakkında; Müşterimizle siparişi hakkında görüşülerek müşteri memnuniyeti sağlanması açısından gerekli işlemler yapılmış ve bilgilendirilmiştir. Trendyol hakkındaki soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön