Trendyol.com Elime Ulaşmayan Ürünler!

Meltem K. |

13.08.2016 tarihinde vermiş olduğum siparişim Yurtiçi Kargo tarafından çaldırıldık geri bildirimiyle elime ulaşmamıştır. Canlı desteğe bağlanmama ve kargo firmasından dönüş bekliyoruz denmesine rağmen (ki firma ürünleri çaldırdığını tarafımı arayarak iletmiştir.) herhangi bir geri dönüş olmamıştır. Bugün yaptığım canlı yardım görüşmem de ise tarafıma cevap verilmemiştir. Şayet ürünler elime ulaşırsa iade etmek isteyeceğimde de tarih geçti diyerek sorun yaşamak istemiyorum. Bu yüzden mağduriyetimin bir an önce giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Ağustos
  08:56

  Değerli Üyemiz

  Şikayetiniz hakkında görüşülmek istenmiştir. Sistemimizdeki ve www.sikayetvar.com sitesi üzerinde bulunan iletişim bilgilerinizden ulaşılamamıştır.
  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.

  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

 • 22 Ağustos
  14:06

  Değerli Müşterimiz,

  Siparişleriniz ve sitemizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,