31 Ekim 2016

Trendyol.com Eksik Ürün Teslim Edilip Hepsi Teslim Edildi Gibi Gösterildi...

Trendyol.com'dan 26 Ekim günü 2 ürün aldım. 28 Ekim'de sadece 1 ürün teslim edildi. İkinci ürün daha sonra teslim edilir düşüncesi ile bekledim. Fakat sistemden inceleme yaptığımda 2 ürün de teslim edilmiş görünüyor. Bu durumu yetkililere ilettiğimde "hasarlı ürün teslim almamanız gerekmektedir" diye söylüyorlar. Sadece 1 ürün teslim almak hasarlı ürün almak mıdır. Ayrıca gönderilen kargonun üzerinde 1 ürün olduğu açıkça yazıyor. Sorunumun bir an önce çözülmesini talep ediyorum. Sipariş numaram S4 146***.

Sevim 418 Okunma

Cevaplar

  • Sevim31 Ekim 2016

    Sizinle kaç defa iletişime geçeceğim. Yolladığınız paketin boyutu belli içine 2 ürün sığması mümkün değil. Kargo şirketi hasar/ sorun olmayan ürünler için hasar tespit tutanağı veremediklerini söylüyorlar.

  • Trendyol.com Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Siparişleriniz ve sitemizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön