Trendyol.com Eksik Ürün Gönderimi ve Para İade Edilmemesi.

Zülal D. |

Trendyol.com firmasından 28935592 numaralı siparişten bir ürün eksik gelmiştir. Konuyla ilgili olarak 31.07.2015 tarihinde firmaya bilgi verilmiştir. Firma araştırıp geri dönüleceğini söylemelerine rağmen bilgi vermemiştir. Müşteri hizmetlerini ben aradığımda ise durumun araştırılıp dönüleceği bilgisi verilmiştir. Sistemde durumumla ilgili olarak kayıtın mevcut olduğunu söylemişlerdir. Üzerinden bir ay geçmesine rağmen ve hemen hemen her hafta aramama rağmen hiçbir şekilde ürünün para iadesi yapılmamıştır ve doğru dürüst bilgi verilmemiştir. İadeyi beklediğimi söylediğim zaman ise müşteri temsilcilerinin laubali tavırlarıyla karşılaşıyorum. Para iadesinin yapılmasını rica ediyorum.

Etiketler :

Eksik Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zülal D.
  02 Ekim
  08:38

  şikayetvar.com olmasa bizimle ilgilen bir müşteri temsilciniz maalesef yok. Müşteri memnuniyeti geri bildirimlerle olur, bu memnuniyeti hak eden ise şikayetvar.com olmuştur. Teşekkürler şikayetvar.com.

 • 30 Eylül
  14:23

  Sayın Zülal D'nin şikayeti hakkında;

  Üyemizin şikayeti incelenerek gerekli kontroller sağlanarak iade işlemi tamamlanmış ve yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanmıştır.

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.
  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  Müşteri Hizmetleri Departmanı
  E-mail : destek@trendyol.com
  Tel : 0212 3310200