20 Eylül 2016

Trendyol.com Değişimi Yapılmayan Hummel Marka Spor Ayakkabı...

Bundan üç ay önce almış olduğum spor ayakkabının kumaş kısmında ve iç topuk kısmında yırtılmalar olduğundan dolayı ayakkabıyı analize gönderdim. Ben beden eğitimi öğretmeni olmam dolayısıyla beş çit ayakkabım olduğundan toplamda bu ayakkabıyı üç ay içerisinde en fazla 24 kere giydiğim halde bana yapılan açıklama metninde ürünün kullanıma bağlı olarak kısa sürede değişkenlik gösterdiği tespit edilmiştir.

Bu sebepten dolayı ürünün değişim veya iadesinin yapılamayacağına karar verilmiştir gibi komik bir açıklama Hummel marka bir ayakkabının kısa sürede değişkenlik göstermesi benim suçummuş gibi değişim veya iadesinin yapılmaması çok komik.

Hüsamettin 660 Okunma

Cevaplar

  • Hüsamettin 26 Eylül 2016

    Şikayetiniz hakkında görüşülmek istenmiştir sitemiz üzerinde kayıtlı olan iletişim bilgilerinden tarafınıza ulaşılamamıştır diyorsunuz, güzel hoşta size dönüş yapıyoruz telefona çıkan müşteri temsilcisi ilgili departmanin şu an meşgul olduğunu size dönüş yapacağız demelerinin üzerinden altı gün geçti bilmiyorum anlatabildim mi

  • Trendyol.com Müşteri Temsilcisi20 Eylül 2016

    Değerli Üyemiz Şikayetiniz hakkında görüşülmek istenmiştir. Sistemimizdeki ve www.sikayetvar.com sitesi üzerinde bulunan iletişim bilgilerinizden ulaşılamamıştır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  • Trendyol.com Müşteri Temsilcisi20 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Siparişleriniz ve sitemizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön