Trendyol.com Butikte Ürün Varken Ürün İptali!

Tamer A. |

07.10.2015 tarihindeki siparişimin teslimat tarihi 15/10/2015 ile 22/10/2015 arasında idi. 20/10/2015 tarihinde siparişinizin teslimatında, elimizde olmayan sebeplerden dolayı gecikme yaşanacaktır. Siparişinizi en kısa sürede teslim etmek için büyük bir özen gösterdiğimizi bilmenizi isteriz şeklinde mail aldım. İki gün sonra aynı butik tekrar ürün satmaya başladı. Siparişi verdiğim ürünün aynısı (aynı renk ve numara) tekrar butikte idi. Dün gece yarısı gelen mailde ise siparişiniz stoklar ile ilgili bir sıkıntı nedeni ile temin edilememiştir. Bu aksaklıktan dolayı sizden özür dileriz. Şeklinde bir mesaj geldi. Bu yanıltmaca değil de nedir. Firma güvenirliği düşünsün.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Ekim
  14:50

  Sayın Tamer A'nın şikayeti hakkında;

  Üyemizin şikayeti incelenerek gerekli kontroller sağlanmış olup öncelikle yansıttığımız mağduriyet adına özürlerimizi iletiriz.

  30451111 numaralı sipariş şikayeti hakkında Tedarik süreci alakalı yaşanan sorun adına marka aynı olup farklı tedarikçiler üzerinden butikler satışa sunulup kendi insiyatifimizde iptal ve iade süreci yansıtılmamaktadır. Ürünler işlem sırasına ait kontrollere tabi tutulup herhangi ürün barkotlarına ait bir sorun olması halinde son aşamada iptal ve ücret iade işlemi tabi tutulmaktadır.

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.
  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  Müşteri Hizmetleri Departmanı
  E-mail : destek@trendyol.com
  Tel : 0212 3310200