Trendyol.com Bilgi Vermeden Siparişim İptal Edilmiş.

Kabil T. |

24.03.2016 tarihinde sipariş vermiş olduğum 3 parça ürünün bir tanesi hiçbir bilgi verilmeden iptal edilmiş. 02/04/2016 tarihinde müşteri hizmetlerini aradığımda ürünü tedarik edemedikleri için iptal olduğunu ve ücret iadesi yapacaklarını bildirdiler.

Diğer 2 adet ürünü de 02/04/2016 cumartesi günü kargoya verdiklerini belirttiler. 04/04/2016 tarihinde sisteme baktığımda kargoya verdik dedikleri ürünler hala tedarik aşamasında görülüyor. Bugün aradım yine aynı yalana devam ediyorlar.

Ürünü kargoya vermişler de kargonun yoğunluğundan faturalaşma sisteme yansımamış gibi saçma sapan yalan konuşuyorlar. Kargoya soruyorum adıma gözüken herhangi bir kargo yok diyorlar. Şimdi kargocular mı yanıltıcı yoksa Trendyol mu yanıltıcı? Yıllardır internetten alış veriş yapıyorum bu kadar sıkıntı hiç firmada yaşamadım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Nisan
  09:28

  Değerli Üyemiz

  Şikayetiniz hakkında görüşülmek istenmiştir. Sistemimizdeki ve www.sikayetvar.com sitesi üzerinde bulunan iletişim bilgilerinizden ulaşılamamıştır.
  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.

  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

 • 06 Nisan
  09:03

  Değerli Müşterimiz,

  Siparişleriniz ve sitemizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,