Trendyol.com Başkasının Ürünü Bana Geldi Benim Ürünüm Kayıp!

Azize C. |

28838048 numaralı siparişim 1 Ağustos'ta teslim edildi ancak ürünler ve fatura başka birine ait çıktı. Ürünü hemen geri gönderdim ve durumu Trendyol.com'a bildirip kargo takip numarasını bildirdim. Bugün 13 Ağustos ve benim ürünümü hala göndermediler! Defalarca mesaj gönderdim gerekli birime ileteceğiz diye cevap yazdılar. 16 Ağustos'ta şehir dışına çıkacağım hala ürünüm ortada yok üstelik çözüm de yok. Şikayetçiyim!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Azize C.
  16 Ağustos
  21:14

  Ürünümün birkaç gün içerisinde ulaşacağını söylediler ama göndermeyip iade ettiler. 2 hafta boşu boşuna bekleyip boşuna kendilerine mail gönderip durmuşum. Eskiden tedarik edemedikleri ürünlerde müşteri mağduriyetini giderebilmek için 20 lira indirim kuponu veriyorlardı şimdi onu da vermediler. Hatta trendyolun yönetimi değişti mi diye bile düşünüyorum. Gön markasından ayakkabı aldım son siparişimde onu yanlış model gönderdiler. Dagi markasından pijama takımı aldım. Pijama aynı sitedeki pijama çıktı ama markası Dagi değil eros marka çıktı. Trendyol eskisi gibi değil. İade ettiğim ürünlerin de parasını geç yatırıyor artık.

 • 13 Ağustos
  13:23

  Sayın Azize C.'nun şikayeti hakkında;
  Müşterimizle siparişleri hakkında telefon ile görüşülerek müşteri memnuniyeti sağlanması açısından gerekli işlemler yapılmış ve bilgilendirilmiştir.

  Trendyol hakkındaki soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.
  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.

  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  Müşteri Hizmetleri Departmanı
  E-mail : destek@trendyol.com
  Tel : 0212 3310200