14 Mayıs 2015

Trendyol.com Aynı Günde İkinci Kez Kargo Ücreti Alındı!

Gün içinde verdiğim 27321699 numaralı sipariş belli bir tutarı aştığı için kargosu ücretsiz oldu. Sonrasında aynı kampanyadan başka bir sipariş verdim kargo ücreti alındı doğal olarak. İlk siparişimdeki bazı ürünleri iptal edince kargo ücretsiz hakkım kalmadı ama 2. verdiğim sipariş sonucunda ben herhalde bir daha kargo ücreti almazlar ve kargo ve ürünlerin tutarı kadar iade yaparlar diye düşündüm. Ancak ücret alındı ve aynı gün içinde 2 kez kargo ücreti ödemiş oldum. Zaten aynı kampanya olmasına rağmen birleştirme hakkımız olmaması anlamsız, bir de 2.kez kargo ücreti alınıyor. Bunun üzerine mail attım hep aynı şeyleri yazıldı en sonunda daha fazla bilgi veremeyiz diye başlarından savdılar.

Bahar 602 Okunma

Cevaplar

 • Bahar 14 Mayıs 2015

  Şikayetim istediğim doğrultuda çözülmedi ancak en azından hiçbir şey yapılmama gibi bir durum da olmadı. Yine de teşekkürler.

 • Bahar 14 Mayıs 2015

  Verdikleri bilgi doğrultusunda tarafıma bir dahaki alışverişimde kullanmak üzere 7 TL indirim kuponu yollayacaklardı ancak hala hesabıma tanımlanan bir hediye kuponu yok.

 • Trendyol.com Temsilcisi14 Mayıs 2015

  Sayın Bahar S.'ın şikayeti hakkında; Müşterimizle kampanya detayları hakkında telefon ile görüşülerek müşteri memnuniyeti sağlanması açısından gerekli işlemler yapılmış ve bilgilendirilmiştir. Trendyol hakkındaki soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

 • Trendyol.com Temsilcisi14 Mayıs 2015

  Sayın Bahar S.'ın şikayeti hakkında; Üyemizin şikayeti incelenerek irtibat telefonundan yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanacaktır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön