Trendyol.com Ayıplı Parfüm ve Müşteri Memnuniyeti Sıfır!

Ezgi K. |

Trendyol'dan Armani Code parfüm aldım. 6 yıldır kullanmakta olduğum bir koku ve şekerli ve ağır kokulara olan aşırı hassasiyetimden dolayı kullanabildiğim nadir kokuların içerisindeki favori kokumdur. Normalde 340-360 lira gibi bir fiyatı var ve ben Trendyol'da 250 liraya aldım. Makul bir indirim olduğundan ve Trendyol'a güvendiğimden sahte olabileceğini ya da sorun yaşayabileceğimi düşünmemiştim açıkçası. Ancak parfüm çalıştığım yere geldiğinde ve açıp sevinçle denediğimde hayal kırıklığına uğradım. Şirkette arkadaşlar da denedi ve hepimizin midesi bulandı bileğimizdeki kokudan. Müşteri hizmetlerini arayıp durumu açıkladığımda "açtığınız için iade söz konusu olamaz"denildi! Açmadan bunu nasıl anlayabileceğimi ve ciddi anlamda mağdur olduğumu söyledim ve bu çok kötü hizmet için oldukça fazla para ödediğimi söyledim. Sahte değil dediler ve hiç yardımcı olmadılar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ezgi K.
  07 Ağustos
  22:54

  Sadece 1 kere aradiniz ve o sirada görusme yapiyordum telefonda. 2 dakika sonra müşteri hizmetlerine geri dönüş yaptım ancak yine yardımcı olmadiniz!

 • 03 Ağustos
  10:09

  Değerli Üyemiz

  Şikayetiniz hakkında görüşülmek istenmiştir. Sistemimizdeki ve www.sikayetvar.com sitesi üzerinde bulunan iletişim bilgilerinizden ulaşılamamıştır.
  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.

  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

 • 03 Ağustos
  09:23

  Değerli Müşterimiz,

  Siparişleriniz ve sitemizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,