Trendyol.com Aldığım Parfümün Orijinal Olmaması...

Yağmur Ç. |

11.10.2016 tarihinde aldığım Giorgio Armani Code woman femme EDP parfümünü siteden aldım sahte çıktı üstelik Armani Code 'un orijinal şişesi ve kutusu bile değiştirilerek çakma hazırlanmış bir parfüm gönderilmiş. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise açılmış ürünün iade edilmeyeceği söylendi ve incelenmesi için analize göndermemi istiyorlar. Analiz edilmesine bile gerek olmayan kutusu şişesi farklı olan bir ürünü iade almamakta ısrar ediyorlar.

Etiketler :

Ürün-Ücret İade Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Ekim
  10:53

  Değerli Üyemiz

  Şikayetiniz hakkında görüşülmek istenmiştir. Sistemimizdeki ve www.sikayetvar.com sitesi üzerinde bulunan iletişim bilgilerinizden ulaşılamamıştır.
  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.

  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

 • 17 Ekim
  09:23

  Değerli Müşterimiz,

  Siparişleriniz ve sitemizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,