Trendyol.com Alay Geçer Gibi Davrandılar.

Hilal H. |

14.07.2016 tarihinde Trendyol.com Milla - Ayakkabı - Kış Sezonu kampanyasından 38 numara bot aldım. Ancak kargomu açtığımda çok sinirlendim. Faturada 38 yazmasına rağmen hem 37 numara olan hem de aldığım botla uzaktan yakından alakası olmayan bir model göndermişler. Bulunduğum ilçede iade yapabileceğim şube de yok. Mağduriyetimi gidermelerini istiyorum.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe Yanlış- Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Temmuz
  09:53

  Değerli Üyemiz

  Şikayetiniz hakkında görüşülmek istenmiştir. Sistemimizdeki ve www.sikayetvar.com sitesi üzerinde bulunan iletişim bilgilerinizden ulaşılamamıştır.
  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.

  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

 • 22 Temmuz
  09:14

  Değerli Müşterimiz,

  Siparişleriniz ve sitemizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,