28 Mayıs 2014

Trendyol.com Alakasız Ürün Gönderiyor.

15.05.2014 tarihinde Trendyol.com sitesinden yapmış olduğum, 19649904 numaralı siparişim ile Derimod marka bir ayakkabı sipariş ettim. 28.05.2014 tarihinde kargo tarafından bana ulaşan ayakkabı ile sipariş ettiğimde görünen ayakkabı fotoğrafının kesinlikle alakası yok.

Trendyol.com siz müşterinin istediği fotoğrafta görünen ürünlerinizi mi gönderiyorsunuz, yoksa rast gelen ne isterseniz mi? Kampanya bitsin, tedarikçiden tedarik edilsin, kargo ulaşsın derken zaten zaman kaybediyoruz bir de dalga geçer gibi alakasız ürün yolluyorsunuz?

Samet 857 Okunma

Cevaplar

  • Samet 28 Mayıs 2014

    müşteri hizmetlerinden arayan arkadaş gayet güzel problemlemimi dinledi ve çözüm önerilerini sundu, teşekkür ediyorum. Ancak iade sürecindeki geçecek olan zamanı bekleyemeceğimden dolayı ürünü bir tanıdığıma hediye ederek kendimce sorunu çözdüm , farklı ürün gelmesinden dolayı oluşan kafamdaki soru işareti tekrardan alışveriş yapmama engel olacaktır.

  • Trendyol.com Temsilcisi28 Mayıs 2014

    Sayın Samet A.'ın şikayeti hakkında; Müşterimizle siparişi hakkında telefon ile görüşülerek müşteri memnuniyeti sağlanması açısından gerekli işlemler yapılmış ve bilgilendirilmiştir. Trendyol hakkındaki soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

  • Trendyol.com Temsilcisi28 Mayıs 2014

    Sayın Samet A.'ın şikayeti hakkında; Üyemizin şikayeti incelenerek irtibat telefonundan yaşadığı durumla ilgili bilgi paylaşımı sağlanacaktır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Departmanı E-mail : [email protected] Tel : 0212 3310200

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön