Trendyol.com 3 Kez Giydiğim Ayakkabı Bandı Kopma Noktasına Geldi.

Tuba E. |

Trendyol.com'dan Bambi firması kampanyasından 25 Ağustos'ta teslim aldığım ürünü 3. giyişimde yanlarından açılma yaptı. 2 ürün almıştım bir tanesinde sorun yok. Trendyol'u aradım ne yapabileceğimi sordum, bize gönderin incelenmek üzere firmaya ileteceğiz denildi. Hemen gönderdim, kimin teslim aldığını gönderi numarasını da ilettim. 1 aydır defalarca Trendyol'a mail attım, sürekli inceleme tamamlanmadı diyorlar.
Kaç günde inceleniyor bu ürün, parasını 50 gün önce ödedim. Para iadesi talep ediyorum, yaz bitti kış geldi halen ne ürün var ne para iadesi. Maksimum ürün inceleme süresi kaç gün diye sordum ona da cevap dönülmedi.

Etiketler :

Ürün-Ücret İade Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuba E.
  28 Eylül
  16:39

  Firmadan Eda Hanım aradı. 1 ay önce kendilerine gönderdiğim ürünü depolarında bekletmişler ve
  26.09.2016 tarihinde firmaya göndermişler. İnceleme artı 1 ay daha sürecekmiş. Kendi içlerinde organizasyon bozukluğu olduğunu düşünüyorum. Daha önce konuştuğum Müşteri temsilcisi ürünleri tedarikçiye hemen gönderiyoruz demişti. Şimdi arayan kişi belli tarihlerde gönderiyoruz dedi. Tarih periyodunuz nedir, neden 1 ay ürünü deponuzda bekletip tedarikçiye göndermediniz?
  Ben müşteriniz olarak bir inceleme işlemi sonucunu 2 ay beklemek zorunda mıyım?
  Bu aradaki mağduriyetimi kim nasıl giderecek?

 • 28 Eylül
  14:54

  Değerli Müşterimiz,

  Siparişleriniz ve sitemizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,