Trendyol.com 1 Ay Olmasına Rağmen Ücret İadesi Yapmıyor!

Pelin Su B. |

Yaklaşık bir ay önce aldığım ürün bedeni olmadığı için iade ettim. Ürünü aldığım gün iade etmeme rağmen, 1 ay oldu ürün ücretini iade etmiyorlar. Arıyorum müşteri ilişkileri saçma sapan şeyler söyleyip topu bankaya atıyor, banka ücret iadesi olmadığını söylüyor. Trendyol'u arıyorum, yine çözüm yok. Gelecektir 7 gün içinde gelir diyorlar, 1 ay oldu diyorum yine aynı şey. Müşteri memnuniyeti sıfır. Yüz kere aradım çözüm yok. Bu kadar büyük bir firmanın iade mekanizmasının çalışmaması ilginç bir durum. Bahane üretmekte bir numaralar ama paramı alamıyorum!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Pelin Su B.
  18 Temmuz
  15:20

  Hala bir çözüm yok. Paramı alamıyorum, bankaya gidin dediniz gittik yine yok diyorlar. Önce 7 gün sonra 15 şimdi de 30 gün beklemem gerekiyormuş! Referans numarası atıyorsunuz bankalar arası geçerli olan referans numarasını istediğimde numarayı veremiyorsunuz. Madem paramı yatırdınız neden bankanın talep ettiği numarayı veremiyorsunuz. Zorla paramı almak için can çekişiyorum. Umursamıyor aynı cevapları tekrar ediyor, sürekli süre uzatıyorsunuz

 • 12 Temmuz
  09:26

  Değerli Müşterimiz,

  Siparişleriniz ve sitemizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,