3 g
Yorum Yap
#11855759

Yine Trendyol Sorumsuzluğu!

Trendyol Sihirli Saatler adı altında yaptığı kampanyada Sateen butiğinden sepetin yarısı indiriminden faydalanıp, 150 TL'lik sipariş verdim. Kampanya dolayısıyla 75 TL ödedim. Aynı siparişimde bir de İnci butiğinden 158 TL'ye bir ayakkabı almıştım. Kargo ücreti de ödemedim. Ayakkabı geldi. Fakat Sateen butiğinden aldığım ürünleri kendileri tedarik edemeyerek iptal etmişler üstüne bir de 75 TL ödediğim alışverişten 10 TL kargo parasını keserek tarafınıza 65 TL birkaç gün içinde iade edilecektir diye belirsiz ve kaba bir mail atmışlar.


Ekte görebilirsiniz. Birincisi ürünleri ben iptal etmedim kendiniz ettiniz, ikincisi gönderimi yapılmayan ürünün kargo bedelini kesmek nasıl bir mantıksızlıktır! İnsanların sizin hatalarınızı takip etmeye ve çözdürmeye vakti yok.


Yaptığınız kampanyalarla müşteri memnuniyeti değil, müşteri mağduriyeti yaratıyorsunuz. Bütün çevreme ve sosyal medya hesaplarından bu durumu anlatacağım!

Ayşegül Ayşegül 83 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Trendyol Temsilcisi3 g

    Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla,

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler