22 Haziran 2018
Yorum Yap
#10586375

Trenyol Yanlış Ürün Gönderisi ve İade Edememe!

Trendyol'dan aldığım ürün yanlış geldi. İade sürecimi başlattım. Bu arada Trendyol'dan yapmış olduğum ev dekorasyon ve ev tekstil ürünlerinde genel bir yanlış gönderim sorunu yaşanıyor. Beş siparişimden üçü yanlış geldi. Sebepleri de ellerinde o ürün kalmadığı için muadilinin gönderilmesi. Böyle bir kararı firma alamaz. O zaman stok belirtilmesin. Tükendi densin. Aras Kargo'dan talebime karşı kimse gelmedi. Pazartesiden cumaya kadar her gün aradım yine de sonuç alamadım.


En son Trendyol müşteri hizmetlerini aradım bana iade süremin dolmak üzere olduğunu kargo bana gelmiyorsa benim oraya teslim edip edemeyeceğimi sordular. Ben çalışıyorum ve bunun için maalesef zaman ayıramam zaten madem kolay iade ben kargo firmasına paketi taşıyıp teslim edeceksem günde ikişerden haftanın her günü birilerine ulaşmaya çalışıyorsam bu nasıl kolaylık? Biraz daha gönderim ve iadelerde dikkatli olunmalı.

Esra Esra 211 Okunma

Cevaplar

  • Trendyol Temsilcisi22 Haziran 2018

    Değerli Üyemiz Şikayetiniz hakkında görüşülmek istenmiştir. Sistemimizdeki ve www.sikayetvar.com sitesi üzerinde bulunan iletişim bilgilerinizden ulaşılamamıştır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  • Trendyol Temsilcisi22 Haziran 2018

    Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak bize 0212 3310200 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla,

Ziyaretçi Yorumları